Forum COUNTRYMUSIC.PL Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
JO & LAZY FELLOW - rozkład jazdy do Grudnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum COUNTRYMUSIC.PL Strona Główna -> Imprezy różne ( okolicznościowe, masowe itp. )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cowboykash
Szeryf
Szeryf



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 5725
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Otwock i Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:49, 18 Sie 2015    Temat postu: JO & LAZY FELLOW - rozkład jazdy do Grudnia

26.08 Szczecin (PL)
27.08 Paal (Belgium)
28.08 Herselt Gevarewinkelfestival (Belgium)
29.08 Asten(NL)
30.08 Assenede(Belgium) Rockabillyday 2015
31.08 Meppel (NL) acoustic
1.09 Den Helder (NL)
2.09 TBA (NL/Belgium/West Germany)
3.09 Nijmegen - acoustic (NL)
4.09 Private Show (Belgium)
5.09 Emmelord (NL)
6.09 Middleburg(NL)
7.09 Aarschot (Belgium)
8.09 TBA (NL/Belgium/West Germany)
9.09 Luik (Belgium)
10.09 Schlüchtern (DE)
11.09 Lauterbach (DE)
12.09 Poznań (PL)

9.10 Rumia (PL)
2.12 Biała-Podlaska (PL)
6.12 Bytów (PL)


P.S.
DO ORGANIZATORÓW:
Zespół ma wolne terminy do zagospodarowania 1,3,4,5 grudnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nawigacja
Bandit



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 572
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Legionowo
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 11:10, 18 Sie 2015    Temat postu:

dają radę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cowboykash
Szeryf
Szeryf



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 5725
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Otwock i Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:49, 18 Sie 2015    Temat postu:

Uważam, ze to plan naprawdę godny pozazdroszczenia.

Nie ukrywam, że w któryś z tych wolnych grudniowych terminów, chętnie widziałbym ten zespoł w Warszawie.
Czy jest na to szansa ? Czy nasi organizatorzy wykażą zainteresowanie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum COUNTRYMUSIC.PL Strona Główna -> Imprezy różne ( okolicznościowe, masowe itp. ) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island